DET HÄR ÄR FYSIO CONCEPT SWEDEN!

VI VET VAD VI GÖR

Med över 10 års praktisk erfarenhet erbjuder vårt team konkreta metoder för hållbar utveckling av din klinik. Vi driver inte bara tre egna terapianläggningar utan vi ger också råd och utbildar fysioterapeuter. Vårt mål: rådgivning och stöd som lönar sig för våra kunder.

EN PÅLITLIG

PARTNER

TILL DIN HJÄLP!

LEDNING

Ralph Bruns

Ralph Bruns

CEO, Rådgivning, Utbildning

Mobil 01 70 / 9 67 22 32
bruns@physio-ag.de

Ewald Schliep

Ewald Schliep

CEO, Rådgivning, Utbildning

Mobil 01 70 / 2 12 30 08
schlep@physio-ag.de

RECEPTION

Eileen Schliep-Padilla

Eileen Schliep-Padilla

kundvård

Telefon 0 49 57 / 9 28 28 00
eileen@physio-ag.de

Tobias Penning

Tobias Penning

Akademi, kundvård

Mobil 01 72 / 915 12 37
penning@physio-ag.de

Annika Luikenga

Annika Luikenga

kvalitetshantering

Telefon 0 49 57 / 9 28 28 20
luikenga@physio-ag.de

AKADEMI

Sylvi Herrla

Sylvi Herrla

Ledning akademi

Mobil 01 71 / 1 71 78 48
herrla@physio-ag.de

Martin Lang

Martin Lang

Akademi, utbildning

Mobil 01 52 / 06 70 44 97
lang@physio-ag.de

RÅDGIVNING & KUNDVÅRD

Markus Winkler

Markus Winkler

Rådgivning

Mobil 01 73 / 9 44 95 00
winkler@physio-ag.de

Dirk Schmidt

Dirk Schmidt

Rådgivning, kundvård

Mobil 01 51 / 26 34 49 27
schmidt@physio-ag.de

Sebastian Clages

Sebastian Clages

Rådgivning, utbildning

Mobil 01 51 / 20 72 83 96
clages@physio-ag.de

Svenja Korswerd

Svenja Korswerd

Rådgivning

Mobil 01 71 / 3 31 01 78
korswart@physio-ag.de

Julia Gunther

Julia Gunther

Rådgivning

Telefon 01 51 / 57 18 15 03 24
guenther@physio-ag.de

Timo Dahm

Timo Dahm

Rådgivning

Telefon 01 71 / 69 44 62 3
dahm@physio-ag.de

Hannah Schwaldat

Hannah Schwaldat

Rådgivning, kundvård

Telefon 01 62 / 74 82 56 6
schwaldat@physio-ag.de

Christian White

Christian White

Rådgivande

Telefon 01 70 / 64 07 45 9
weiss@physio-ag.de

Carina Permola

Country Sales Manager / Försäljningschef / Sverige

Telefon +46(0)703055154
carina@physioconceptsweden.se

Physio KONCEPT SWEDEN

FÖR STARKARE FYSIOTERAPI

Vi ger dig gärna råd.